W związku z przetwarzaniem danych osobowych informujemy:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest F.T.U Arkadiusz Hubert Tarczyński Gospodarka Leśna i Ozdobna. Wynajem Samochodów (dalej: „ADMINISTRATOR”), z siedzibą: Gręzówka 46, 21-400 Łuków.
    Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: Gręzówka 46, 21-400 Łuków lub drogą mailową: gospodarkalesna@o2.pl
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem mailowym: iodo@rt-net.pl.
3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
    w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tj. w oparciu o zgodę osoby, której dane dotyczą.
4. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na potrzeby kontaktu z Administratorem.
5. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora lub strony trzeciej.
6. Dane osobowe nie pochodzą od stron trzecich.
7. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Administrator będzie przekazywał dane osobowe innym podmiotom, tylko na podstawie przepisów prawa.
9. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do zakończenia korespondencji bądź dłużej, w przypadku nawiązania współpracy.
10. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawo do wniesienia sprzeciwu
      wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
11. Skargę na działania Administratora można wnieść do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
12. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje brak możliwości kontaktu z Administratorem.
13. Administrator nie przewiduje zautomatyzowanego podejmowania decyzji.
AKCEPTUJĘ

SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA


O nas

 

o nas kółko kopia

 

Naszą główną działalnością jest uprawa drzew iglastych:

*Jodła Kaukaska Nordmann (Abies nordmanniana)

*Świerk Srebrny Pinaceae

*Świerk Pospolity Picea abies

*Jodła Frasera Abies fraseri

*Jodła Lasiocarpa Abies Lasiocarpa

 

Są to drzewka najbardziej popularne wśród odbiorców ze względu na regularne kształty i intensywne zabarwienie. Produkujemy i sprzedajemy różne rozmiary choinek, zarówno cięte, jak i doniczkowe.

 

 

Dla nas uprawa drzew i krzewów ozdobnych to styl życia – wiemy, że rośliny potrzebują odpowiednich warunków i troskliwej opieki, by były piękne i zdrowe. Dlatego na naszej plantacji, zapewniamy starannie wyselekcjonowanym drzewom i krzewom najlepsze składniki mineralne i doskonałe warunki do rozwoju.
Na co dzień wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat uprawy drzew i krzewów ozdobnych. Wiemy, że tylko z odpowiednio wyselekcjonowanych nasion mogą wyrosnąć wspaniałe drzewa, dlatego pracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami z całego świata. Za jedno z naszych najważniejszych zadań uważamy poddawanie każdej rośliny ścisłej kontroli jakości – nasi klienci mają prawo do wysokiego standardu. Dbamy o to, by miały odpowiednio dużo przestrzeni, dzięki czemu mogą prawidłowo rosnąć osiągając nawet 15 metrów. Piękny kształt i kolor zawdzięczają swemu pochodzeniu, doskonałym warunkom naturalnym na naszej plantacji i troskliwej opiece.

Oferujemy drzewka iglaste, liściaste. Specjalizujemy się w produkcji srebrnego świerku, jodły kaukaskiej, tui szmaragdowej, świerku pospolitego oraz drzew i krzewów liściastych kopanych z gruntu, drzewa alejowe.

W asortymencie choinek znajduje się: srebrny świerk, jodła kaukaska, świerk pospolity, tuja. Posiadamy również drzewa i krzewy liściaste kopane z gruntu, drzewa alejowe kopane z gruntu. Dzięki właściwej pielęgnacji nasze drzewa charakteryzują się wysoką jakością (właściwa kolorystyka, kształt).
Naszymi klientami są zarówno odbiorcy hurtowi, jak i kwiaciarnie, centra ogrodnicze czy agencje florystyczne z całej Polski. Zakres naszych usług dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta – w ofercie mamy zarówno drzewka doniczkowe, jak i cięte. Na życzenie przygotowujemy je tak, by dotarły do Państwa bezpiecznie. Ceny negocjujemy indywidualnie w zależności od wybranego rodzaju i liczby drzewek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i gwarantujemy, że rodzinna dbałość o plantację i profesjonalne przygotowanie pozwolą Państwu cieszyć się najlepszymi okazami drzew i krzewów ozdobnych w tej części Polski.

Leśniczówka koło Siedlec