SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA


O nas

 

o nas kółko kopia

 

Naszą główną działalnością jest uprawa drzew iglastych:

*Jodła Kaukaska Nordmann (Abies nordmanniana)

*Świerk Srebrny Pinaceae

*Świerk Pospolity Picea abies

*Jodła Frasera Abies fraseri

*Jodła Lasiocarpa Abies Lasiocarpa

 

Są to drzewka najbardziej popularne wśród odbiorców ze względu na regularne kształty i intensywne zabarwienie. Produkujemy i sprzedajemy różne rozmiary choinek, zarówno cięte, jak i doniczkowe.

 

 

Dla nas uprawa drzew i krzewów ozdobnych to styl życia – wiemy, że rośliny potrzebują odpowiednich warunków i troskliwej opieki, by były piękne i zdrowe. Dlatego na naszej plantacji, zapewniamy starannie wyselekcjonowanym drzewom i krzewom najlepsze składniki mineralne i doskonałe warunki do rozwoju.
Na co dzień wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat uprawy drzew i krzewów ozdobnych. Wiemy, że tylko z odpowiednio wyselekcjonowanych nasion mogą wyrosnąć wspaniałe drzewa, dlatego pracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami z całego świata. Za jedno z naszych najważniejszych zadań uważamy poddawanie każdej rośliny ścisłej kontroli jakości – nasi klienci mają prawo do wysokiego standardu. Dbamy o to, by miały odpowiednio dużo przestrzeni, dzięki czemu mogą prawidłowo rosnąć osiągając nawet 15 metrów. Piękny kształt i kolor zawdzięczają swemu pochodzeniu, doskonałym warunkom naturalnym na naszej plantacji i troskliwej opiece.

Oferujemy drzewka iglaste, liściaste. Specjalizujemy się w produkcji srebrnego świerku, jodły kaukaskiej, tui szmaragdowej, świerku pospolitego oraz drzew i krzewów liściastych kopanych z gruntu, drzewa alejowe.

W asortymencie choinek znajduje się: srebrny świerk, jodła kaukaska, świerk pospolity, tuja. Posiadamy również drzewa i krzewy liściaste kopane z gruntu, drzewa alejowe kopane z gruntu. Dzięki właściwej pielęgnacji nasze drzewa charakteryzują się wysoką jakością (właściwa kolorystyka, kształt).
Naszymi klientami są zarówno odbiorcy hurtowi, jak i kwiaciarnie, centra ogrodnicze czy agencje florystyczne z całej Polski. Zakres naszych usług dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta – w ofercie mamy zarówno drzewka doniczkowe, jak i cięte. Na życzenie przygotowujemy je tak, by dotarły do Państwa bezpiecznie. Ceny negocjujemy indywidualnie w zależności od wybranego rodzaju i liczby drzewek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i gwarantujemy, że rodzinna dbałość o plantację i profesjonalne przygotowanie pozwolą Państwu cieszyć się najlepszymi okazami drzew i krzewów ozdobnych w tej części Polski.

Leśniczówka koło Siedlec